Email Email: info@cela-ve.com
Phone Tel./ Fax: 0058 295 242 19 20
Phone Tel.: 0058 295 808 84 11
Phone Cellphone:0058 412 353 31 24

SPANISH LANGUAGE SCHOOL
CENTRO DE LINGUISTICA APLICADA, MARGARITA ISLAND


Kursy hiszpańskiego Ameryka Południowa

Kursy języka hiszpańskiego, wyspa Margarita, Wenezuela, Ameryka Południowa

Wycieczki na przepiękne plaże w ramach kursu

Nauka języka hiszpańskiego na Karaibach w małych grupach przez cały rok. Szkoła języka hiszpańskiego CELA oferuje kursy języka hiszpańskiego na pięciu poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne, na przykład języka medycyny, prawa i biznesu. Kursy języka hiszpańskiego odbywają się w małych, maksymalnie 7-osobowych grupach. Można także wybrać lekcje indywidualne.

Cela Spanish School cursos de español en el Caribe

Niewielka, prywatna szkoła mieści się w Playa El Angel, jednym z najlepszych i położonych z dala od turystycznych szlaków miejsc na Margaricie. CELA została założona w 1997, a dyrektorem i właścicielem tej szkoły języka hiszpańskiego jest dr Sabina Loffler, dr filologii hiszpańskiej UNED w Madrycie oraz magister nauczania. Przed założeniem szkoły uczyła języka hiszpańskiego na niemieckich uniwersytetach. Dr Loffler uczy hiszpańskiego od 20 lat. Pracownikami szkoły języka hiszpańskiego CELA jest 5 nauczycieli - w tym dr Loffler - i wszyscy posiadają dyplomy ukończenia uniwersytetów, a większość jest wielojęzyczna i ich językiem ojczystym jest hiszpański.

Margarita o jedna z najpiękniejszych wysp na Karaibach, znajdująca się jedynie 30 minut od kontynentalnej Wenezueli.

Program zanurzenia się w język hiszpański został opracowany przez CELA w oparciu o nasze rozległe doświadczenie w uczeniu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Celem programu jest osiągnięcie maksymalnych wyników w najkrótszym możliwym czasie. CELA uczestniczy w licznych, odbywających się w różnych częściach świata, konferencjach o uczeniu się i kształceniu innych, jesteśmy więc na bieżąco z nowoczesną metodologią nauczania języków obcych. 

W ramach naszych kursów języka hiszpańskiego oferujemy również 3 wycieczki tygodniowo(głównie na wspaniałe plaże) i zakwaterowanie u rodzin na wyspie Margarita (opcjonalnie). Usilnie zachęcamy uczniów do zakwaterowania u rodzin wenezuelskich, gdyż daje to okazję ćwiczenia zdobytej na lekcjach wiedzy w naturalnych, towarzyskich warunkach.

 

Można z łatwością wykupić wycieczki z Margarity do takich znanych miejsc w Wenezueli, jak Mérida, wodospad Salto Ángel, archipelag Los Roques, Gran Sabana i wiele innych. Na wyspie natomiast panują znakomite warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.

W naszej szkole języka hiszpańskiego zawsze spotkacie się Państwo z indywidualnym traktowaniem. Dzięki temu, że szkoła jest niewielka, możemy zatroszczyć się o spełnianie potrzeb każdego naszego studenta. CELA (Centro de Lingüística Aplicada) jest jedną ze szkół języka hiszpańskiego w Wenezueli z pełną ofertą metod nauczania tego języka, odpowiednio do każdego sposobu uczenia się.

CELA (Centro de Lingüistica Aplicada)
Szkoła języka hiszpańskiego
Wyspa Margarita
Wenezuela, Ameryka Południowa
tel. ++58 295 242 19 20/ 295 808 84 11
tel. kom. 0058 412 353 31 24

Blog http://learningspanishatcela.blogspot.com/