Email Email: info@cela-ve.com
Phone Tel./ Fax: 0058 295 242 19 20
Phone Tel.: 0058 295 808 84 11
Phone Cellphone:0058 412 353 31 24

SPANISH LANGUAGE SCHOOL
CENTRO DE LINGUISTICA APLICADA, MARGARITA ISLAND


Kursy hiszpańskiego w Ameryce Południowej Karaiby

Kursy języka hiszpańskiego, wyspa Margarita, Wenezuela, Ameryka Południowa

Hiszpanski online

Nauka języka hiszpańskiego na Karaibach w małych grupach przez cały rok. Szkoła języka hiszpańskiego CELA oferuje kursy języka hiszpańskiego na pięciu poziomach zaawansowania oraz kursy specjalistyczne, na przykład języka medycyny, prawa i biznesu. Kursy języka hiszpańskiego odbywają się w małych, maksymalnie 7-osobowych grupach. Można także wybrać lekcje indywidualne.

Cela Spanish School cursos de español en el Caribe

Niewielka, prywatna szkoła mieści się w Playa El Angel, jednym z najlepszych i położonych z dala od turystycznych szlaków miejsc na Margaricie. CELA została założona w 1997, a dyrektorem i właścicielem tej szkoły języka hiszpańskiego jest dr Sabina Loffler, dr filologii hiszpańskiej UNED w Madrycie oraz magister nauczania. Przed założeniem szkoły uczyła języka hiszpańskiego na niemieckich uniwersytetach. Dr Loffler uczy hiszpańskiego od 20 lat. Pracownikami szkoły języka hiszpańskiego CELA jest 5 nauczycieli - w tym dr Loffler - i wszyscy posiadają dyplomy ukończenia uniwersytetów, a większość jest wielojęzyczna i ich językiem ojczystym jest hiszpański.

Margarita o jedna z najpiękniejszych wysp na Karaibach, znajdująca się jedynie 30 minut od kontynentalnej Wenezueli.

Program zanurzenia się w język hiszpański został opracowany przez CELA w oparciu o nasze rozległe doświadczenie w uczeniu języka hiszpańskiego dla obcokrajowców. Celem programu jest osiągnięcie maksymalnych wyników w najkrótszym możliwym czasie. CELA uczestniczy w licznych, odbywających się w różnych częściach świata, konferencjach o uczeniu się i kształceniu innych, jesteśmy więc na bieżąco z nowoczesną metodologią nauczania języków obcych. 

W ramach naszych kursów języka hiszpańskiego oferujemy również 3 wycieczki tygodniowo(głównie na wspaniałe plaże) i zakwaterowanie u rodzin na wyspie Margarita (opcjonalnie). Usilnie zachęcamy uczniów do zakwaterowania u rodzin wenezuelskich, gdyż daje to okazję ćwiczenia zdobytej na lekcjach wiedzy w naturalnych, towarzyskich warunkach.

Można z łatwością wykupić wycieczki z Margarity do takich znanych miejsc w Wenezueli, jak Mérida, wodospad Salto Ángel, archipelag Los Roques, Gran Sabana i wiele innych. Na wyspie natomiast panują znakomite warunki do uprawiania windsurfingu i kitesurfingu.

W naszej szkole języka hiszpańskiego zawsze spotkacie się Państwo z indywidualnym traktowaniem. Dzięki temu, że szkoła jest niewielka, możemy zatroszczyć się o spełnianie potrzeb każdego naszego studenta. CELA (Centro de Lingüística Aplicada) jest jedną ze szkół języka hiszpańskiego w Wenezueli z pełną ofertą metod nauczania tego języka, odpowiednio do każdego sposobu uczenia się.

Sprawdź swój hiszpański za pomocą naszego testu hiszpańskiego online 

CELA (Centro de Lingüistica Aplicada)
Szkoła języka hiszpańskiego
Wyspa Margarita
Wenezuela, Ameryka Południowa
tel. ++58 295 242 19 20/ 295 808 84 11
tel. kom. 0058 412 353 31 24

Blog http://learningspanishatcela.blogspot.com/