Email Email: info@cela-ve.com
Phone Tel./ Fax: 0058 295 242 19 20
Phone Tel.: 0058 295 808 84 11
Phone Cellphone:0058 412 353 31 24

SPANISH LANGUAGE SCHOOL
CENTRO DE LINGUISTICA APLICADA, MARGARITA ISLAND


Kurs języka hiszpańskiego w medycynie

Ponieważ rośnie konieczność porozumiewania się z hiszpańskojęzycznymi pacjentami i kolegami po fachu, szkoła języka hiszpańskiego CELA stworzyła kurs języka hiszpańskiego dla pracowników służby zdrowia. Kurs języka hiszpańskiego w medycynie powstał z myślą o wszystkich pracownikach służby zdrowia oraz studentach medycyny.

Głównym celem kursu języka hiszpańskiego w medycynie jest zdobycie większej biegłości w posługiwaniu się tym językiem, by porozumiewać się z pacjentami, zyskiwać ich zaufanie, pomagać im w powrocie do zdrowia oraz przekazywać porady dotyczące zdrowia pacjentom i ich rodzinom.

Zajęcia w ramach kursu języka hiszpańskiego koncentrującego się na terminologii medycznej.

Szkoła może służyć pomocą w odbyciu stażu dla uczniów, którzy są lekarzami lub studentami medycyny ostatniego semestru i gotowymi pozostać na wyspie przez co najmniej 2 tygodnie. Jeśli będzie Państwo zainteresowani stażem, należy przesłać nam następujące dokumenty:

  • Dokładny życiorys
  • Kopia dyplomu lub zaświadczenia z uczelni
  • Kopia zaświadczenia prawa do wykonywania zawodu w służbie zdrowia (w przypadku lekarzy)
  • Osobisty list wyszczególniający zainteresowania i motywacje do odbycia stażu

Szkoła musi otrzymać powyższe dokumenty jeden miesiąc przed rozpoczęciem kursu. Prosimy nie zapomnieć o zabraniu ze sobą białego lekarskiego kitla.

Do kursu języka hiszpańskiego w medycynie konieczna jest robocza znajomość języka hiszpańskiego na poziomie podstawowym.

Prosimy wypełnić Test A znajomości języka na CELA Online, abyśmy mogli ocenić Państwa poziom zaawansowania. Istnieje również możliwość odbycia ogólnego kursu języka hiszpańskiego w szkole przed rozpoczęciem kursu języka hiszpańskiego w medycynie.

Prosimy sprawdzić ceny w dziale ceny i płatności.

Daty rozpoczynania się kursów można sprawdzić na stronie daty rozpoczęcia.

Chcąc się zapisać na kurs, prosimy kliknąć tutaj.

Chcąc uzyskać więcej informacji, prosimy kontaktować się z nami pod adresem info@cela-ve.com.