Email Email: info@cela-ve.com
Phone Tel./ Fax: 0058 295 242 19 20
Phone Tel.: 0058 295 808 84 11
Phone Cellphone:0058 412 353 31 24

SPANISH LANGUAGE SCHOOL
CENTRO DE LINGUISTICA APLICADA, MARGARITA ISLAND


Lekcje hiszpańskiego online, kursy hiszpańskiego

Lekcje hiszpańskiego online, kursy hiszpańskiego

Oprócz naszych kursów hiszpańskiego na Isla de Margarita na Karaibach, oferujemy lekcje hiszpańskiego online.

Harmonogram zajęć różni się w zależności od gustu i potrzeb ucznia. Mogą być pobierane z 1 klasy miesięcznie. Internetowe lekcje hiszpańskiego mają tę samą wysoką jakość co nasze prywatne lekcje w szkole.

Nauczycielem hiszpańskich lekcji online jest nasz dyrektor Dra Sabine Loffler, nauczycielka hiszpańska z ponad 25-letnim doświadczeniem i szkoleniem nauczycieli hiszpańskich. 

Niektóre zalety tego typu zajęć:

Elastyczność: ustawiasz harmonogram zgodnie z Twoimi potrzebami i preferencjami.

Ekologiczny: bez transportu, zmniejsza zużycie papieru.

Dopasowane klasy: w pierwszej godzinie, która jest godziną demonstracyjną i nie ma kosztów, analizujemy test poziomowania, który został wysłany przed klasą. Tworzymy spersonalizowany program kursów zgodnie z Twoimi oczekiwaniami, celami i potrzebami.

Nie są potrzebne żadne specjalne umiejętności obsługi komputera. Współpracujemy ze wspólnymi zasobami, takimi jak dokumenty Word, prezentacje Power Point, poczta elektroniczna, wysyłanie ćwiczeń i zadań oraz hangoutów Google do komunikacji wideo. Potrzebujesz tylko komputera z kamerą i mikrofonem lub tabletu, połączenia internetowego i cichego miejsca, z którego możesz śledzić zajęcia.

Jesteśmy szkołą hiszpańską z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w nauczaniu języka hiszpańskiego.

Nasze wyjaśnienia są jasne i precyzyjne z kilkoma wyjątkami. Możesz zobaczyć próbkę naszych wyjaśnień na naszym kanale YouTube.

Prześlemy Ci materiały z zajęć, które zawierają ćwiczenia z rozwiązaniami, dzięki czemu możesz pracować samodzielnie i we własnym tempie. Nauczyciel i zajęcia to jeszcze tylko jedno narzędzie do nauki hiszpańskiego. Nauczyciel jest osobistym trenerem, który realizuje zaproponowane cele.

Oferujemy kursy hiszpańskiego na wszystkich poziomach od A1 do C2, lekcje hiszpańskiego w celach zawodowych, takich jak medycyna, ekonomia i polityka, zajęcia przygotowujące do egzaminów lub konferencje itp.

Wady:

Technologia nie jest doskonała, a czasami występują problemy z połączeniem lub awaria zasilania. W tym przypadku klasa odzyskuje.

Możesz mieć porażkę. Po prostu powiadom nas jak najszybciej. Klasa odzyskuje.

Cena:

20 USD za godzinę. Zajęcia online trwają 60 minut. Jest bezpłatna klasa demo. Płatność jest dokonywana przez paypal. Są zniżki na pakiety godzinowe. Cena klasy obejmuje materiał i korektę zadań.

Aby uzyskać więcej informacji, możesz skontaktować się z nami za pośrednictwem naszego adresu e-mail pod adresem info@cela-ve.com