Email Email: info@cela-ve.com
Phone Tel./ Fax: 0058 295 242 19 20
Phone Tel.: 0058 295 808 84 11
Phone Cellphone:0058 412 353 31 24

SPANISH LANGUAGE SCHOOL
CENTRO DE LINGUISTICA APLICADA, MARGARITA ISLAND


Opcje zakwaterowania

Opcje zakwaterowania

Zamieszkanie u rodzin:

Starannie wybraliśmy rodziny, które goszczą naszych uczniów i współpracujemy z tymi samymi rodzinami od 1998 roku. Zakwaterowanie u rodzin obejmuje śniadanie i obiad codziennie prócz niedzieli. Wszystkie rodziny mieszkają w odległości spaceru od szkoły. Większość z nich ma dorosłe dzieci. Gorąco polecamy ten rodzaj zakwaterowania, gdyż pozwala ono maksymalnie zgłębić znajomość języka i zapoznać się ze stylem życia w Wenezueli. Wenezuelskie rodziny są bardzo przyjazne, gościnne i szanują prywatność swych gości. Jeżeli macie Państwo szczególne wymagania, na przykład żywność wegetariańska czy uczulenia, prosimy nas o tym poinformować, abyśmy wzięli to pod uwagę przydzielając Wam rodzinę. Otrzymacie jednoosobowy pokój ze śniadaniem.

Pokój w hotelu:

Na wyspie znajdują się hotele i kurorty wszystkich kategorii. Prosimy poinformować nas, jakie są Państwa preferencje, a my chętnie podejmiemy się znalezienia Wam odpowiedniego miejsca. Ceny wahają się od 50 do 150 USD w zależności od hotelu i oferowanych usług. Należy wziąć pod uwagę, że niezmiernie trudno znaleźć pokój hotelowy na wyspie w lecie i okresie świąt Bożego Narodzenia. Rezerwacji należy dokonać z kilkutygodniowym wyprzedzeniem.

Apartamenty:

Dostępne są apartmenty w pobliżu szkoły. Ich ceny wahają się od 30 do 50 USD w zależności od położenia i stopnia komfortu. Jeśli wolicie Państwo mieszkać w apartamencie, prosimy o kontakt pocztą elektroniczną info@cela-ve.com , abyśmy mogli przesłać Wam informacje.

Prosimy śmiało kontaktować się z nami ze wszystkimi pytaniami dotyczącymi zakwaterowa.