Email Email: info@cela-ve.com
Phone Tel./ Fax: 0058 295 242 19 20
Phone Tel.: 0058 295 808 84 11
Phone Cellphone:0058 412 353 31 24

SPANISH LANGUAGE SCHOOL
CENTRO DE LINGUISTICA APLICADA, MARGARITA ISLAND


Zajęcia i wycieczki

Zajęcia i wycieczki

Wycieczki są przewidziane w programie nauczania języka hiszpańskiego w CELA. Trzy razy w tygodniu zabieramy naszych uczniów po lekcjach do najpiękniejszych miejsc na wyspie. Uczniowie, którzy uczą się popołudniami, mają natomiast wycieczki rano.

Na Margaricie czeka na Państwa 167 km uroczych plaż, każda o innej atmosferze i zachęcająca do uprawiania sportów - czy też po prostu zrelaksowania się.

Oto kilka miejsc, które poznacie Państwo podczas naszych wycieczek:

 

Zajęcia za dodatkową opłatą:

Windsurfing i żeglowanie: Playa El Yaque cieszy się międzynarodową sławą za sprawą stałych wiatrów i spokojnych wód. Playa El Yaque znajduje się 30 minut od szkoły. Na wyspie można niedrogo wynająć samochód.

Nurkowanie: idealne głębokości do nurkowania oceanicznego znaleźć można w Los Frailes, Coche oraz Cubagua. O bezpieczeństwo nurkujących dbają wykwalifikowani instruktorzy PADI.

Wycieczki do Los Roques, Canaimy i Delty Orinoko

Jazda konna w Macanao

Fitness: Fitness kluby, spa i wspaniałe ścieżki na spacery, jogging oraz do jeżdżenia na rowerze. W odległości spaceru od szkoły znajdują się dwa fitness kluby.

Surfing: przez cały rok lokalni i zagraniczni wielbiciele surfing spotykają się na Playa Parguito w pobliżu Playa El Agua, na silne, średniej wysokości fale wychodzące z oceanu.

Joga: w pobliżu szkoły zajęcia jogi prowadzi prywatny nauczyciel; prosimy zapytać w sekretariacie szkoły o więcej szczegółów.

Hiking: Señor Antonio prowadzi wycieczki hikingowe. Można się na nie zapisać w szkole.

Zdjęcia ze szkoły i wycieczek znaleźć można na stronie https://www.facebook.com/CelaSpanishSchool